Historie společnosti


V roce 1991 jsme začali provozovat dopravu nákladními vozidly Tatra 148 a podíleli se na výstavbě obchvatu Milína a dalších významných stavbách našeho okresu. S postupem času vozidla přibývala a postupně se i vzhledem k financím modernizovala na vozidla Tatra 815. V létě roku 1994 po neshodách se společníkem se firma rozpadá. Během jednoho měsíce byla založena nová firma, kde se vedení ujali bratři Jan a Pavel Veselí a vznikla firma s názvem JPV.

Začali jsme se podílet na výstavbě dálnice D5 Plzeň - Rozvadov kde vaše vozidla vykonávala přepravy, jako jedny z mála, až do jejího slavnostního otevření. Tentýž rok jsme uzavřeli smlouvu s cihlářskou firmou na dodávky jedné z hlavních surovin pro výrobu cihel. V současnosti má spolupráce s firmou již desetiletou tradici a stala se jedním z významných dodavatelů.

V roce 1996 jsme zakoupili první kamion značky SCANIA s návěsem Walking Floor (s posuvnou podlahou) značky Schwarzmüller. Nákupem tohoto návěsu jsme se zapsali do historie jako první firma v ČR vlastnící návěs zmíněného typu. V roce 1997 jsme byli požádáni o pomoc při vývozu moštových jablek a tím pro nás začala i mezinárodní doprava, u které jsme již zůstali. Dalšími našimi kamiony se stali vozy značky VOLVO s návěsy a přívěsy Schwarzmüller. Práci pro naše vozidla jsme získávali převážně od spedičních firem. S rostoucím vozovým parkem již tyto firmy nebyly schopny uspokojit naši poptávku na vytížení vozidel, byli jsme proto nuceni si práci obstarávat sami, z čehož vznikla naše spediční činnost. Získali jsme zkušenosti se zakázkami, kde bylo zapotřebí denně přepravit zboží o objemu až 600 tun.

Na jaře roku 2006 začíná výstavba našeho nového provozního areálu. Jedná se o výstavbu administrativní budovy, servisních prostor, mycí linky nákladních vozidel, čerpací stanice a parkovacích ploch. Na začátku roku 2007 jsme se oficiálně do tohoto areálu přestěhovali.

Dne 30. Května 2006 nám byl udělen certifikát normy GMP B4.1 Registrační číslo PDV: PDV110618

Současnost JPV Trans


Již od počátku jsme se zabývali dopravou sypkých materiálů. V roce 1996 jsme jako první z dopravců začali používat návěsy s posuvnou podlahou. Této činosti se věnujeme dodnes.

Od roku 2007 fungujeme ve vlastním areálu, kde provozujeme servis nákladních a užitkových vozidel.

Po dlouhodobých zkušenostech s návěsy s posuvnými podlahami, jsme se stali odchodním a servisním zastoupením firmy Knapen-trailers.

Nabízené služby

Kamionová doprava vnitrostátní i mezinárodní


Disponujeme 16 nákladními vozy značky Volvo. Přepravujeme zboží nad 12 tun po celé České republice i celé Evropě, především po státech střední Evropy.

Přepravované zboží

  • zemědělské komodity - obilí (pšenice, ječmen, oves, … ), luštěniny (hrách, sója, fazole, … ), olejniny (řepka, slunečnice, … ), zelenina (cibule, brambory, mrkev, … ), slunečnicové, řepkové výlisky, sojové šroty, krmné otruby, krmné mouky, …
  • hliníkové (Al), železné (Fe) a měděné (Cu) šroty
  • posypové a technické sole
  • uhlí, brikety, koksy, rašelina
  • hnojiva
  • drcené PVC
  • dřevní odpady
silueta kamionu


silueta servisuOtevírací doba:
Pondělí7:00 - 16:00
Úterý7:00 - 16:00
Středa7:00 - 16:00
Čtvrtek7:00 - 16:00
Pátek7:00 - 16:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Servis nákladních vozidel kamionů, návěsů, přívěsů, dodávek

Autoservis a pneuservis

Provádíme kompletní servis nákladních automobilů a autobusů včetně elektronické diagnostiky a kalibrování. Postaráme se samozřejmě i o Vaše pneumatiky.

Servis klimatizace - čištění a plnění

Jako další neocenitelnou službou pro pohodové cestování našich zákazníků je provádění servisu klimatizací na plně automatické plničce, to znamená plnění klimatizací a dezinfekce výdechových otvorů uvnitř vozidel a to v celé délce jejich vedení. Jelikož dochází, a to i u nových vozidel, k přirozenému úniku chladící směsi ze systému klimatizace je nutné, množství směsi nechat pravidelně zkontrolovat popřípadě doplnit v odborném servisu.

Chladící směs obsahuje olej, který je nutný pro mazání čerpadla klimatizace. Pokud je málo směsi a samozřejmě tím i málo oleje, hrozí zadření čerpadla a zákonitě dojde ke škodě na Vašem vozidle. Tato škoda mnohokrát převyšuje cenu za doplnění směsi. Směs navíc obsahuje kontrastní UV látku, která nám pomáhá odhalit případné netěsnosti v systému.

Dezinfekce výdechových otvorů je neméně důležitá. Proč? Při rozdílu teplot uvnitř vozu a chladnějším vzduchu, který vychází z výdechu, dochází uvnitř ke srážení vody. To jsou ideální podmínky pro bakterie, které se časem uvnitř přemnoží a vzduch který vychází začne nepříjemně zapáchat a takové cestování v létě, třeba do Chorvatska, může být velmi nepříjemné.

A i to je další důvod proč jsme se rozhodli provádět tuto službu, kterou většina zákazníků velmi ocení.

Myčka

V našem areálu nabízíme mytí osobních vozidel, nákladních vozidel, souprav a autobusů. Je možné také mytí ložných ploch nákladních vozidel a jejich následná desinfekce. Rovněž můžeme Vaše vozidlo umýt vodní párou. Naše mycí linka je certifikována dle GMP B4.1.

Servis návěsů s posuvnou podlahou oficiální servisní partner KNAPEN Trailers


Od 1. 1. 2015 zastupujeme holandského výrobce návěsů s posuvnou podlahou KNAPEN Trailers.
Zajišťujme kopletní servis a prodej náhradních dílů.

Společnost Knapen Trailers postavila první návěs s posuvnou podlahou již v roce 1984. Od té doby se na tento typ návěsů specializuje. Nelze se proto divit, že je společnost Knapen Trailers v tomto oboru již více než 30 let lídrem trhu v Evropě.

Posuvná podlaha nabízí mnoho výhod. Má velkou přepravní kapacitu a nízkou vlastní hmotnost. Hodí se nejen na všechny druhy sypkého nákladu, ale i na kusové zboží. Je proto ideální pro přepravu zboží na zpáteční cestě. Přivezete například suroviny do továrny a odvezete konečný produkt. Tímto způsobem se zlepší procento využitelnosti vašich vozidel!
silueta návěsu

servis
+420 724 395 410
servis@jpvtrans.cz

Dokumenty

Certifikáty


certifikat_GMP_B4_Transport_2021_1.jpg certifikat_GMP_B4_Transport_2021_2.jpg certifikat_volvo.jpg

Koncesní listina, živnostenský list


koncesni_listina.jpg zivnostensky_list_1.jpg zivnostensky_list_2.jpg zivnostensky_list_3.jpg zivnostensky_list_4.jpg

Fotogalerie

Areál firmy 3 fotografie
Autoservis 16 fotografií
Vozový park 5 fotografií


Návěsy Knapen (1) 55 fotografií
Návěsy Knapen (2) 55 fotografií
Návěsy Knapen (3) 54 fotografií


Video

KontaktyJPV Trans, s. r. o.
Nádražní 398
262 31 Milín

IČ:     27091821
DIČ:  CZ27091821
e-mail: jpvtrans@jpvtrans.cz
tel.: 318 691 154, 318 691 450
fax: 318 691 114

Společnost je zapsána od 23. října 2003 do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 95 619.


Vedení společnosti
Pavel Veselý +420 602 657 716
jednatel pavel.vesely@jpvtrans.cz


Spedice
Petra Uhrová
dispečerka
+420 601 356 574
dispo@jpvtrans.cz
 
Zuzana Zetíková
dispečerka
+420 724 141 406
zuzana@jpvtrans.cz
 
Servis
příjem zakázek

+420 724 395 410
servis@jpvtrans.cz
 


Fakturace
Raimonda Veselá
finanční účetní
+420 606 202 852
raimonda@jpvtrans.cz
 
Soňa Kolářová
mzdová účetní
sona@jpvtrans.cz
1998 ....... 2016 ....... 2024 © jpvtrans.cz
webdesign | websystem | KAO.cz